چاپ برچسب

برچسب

چاپ لیبل تقریبا در هرجایی برای اجناس تبلیغاتی مرسوم، استیکرهای قابل جمع آوری، برای بازاریابی چریکی، برای برچسب زدن روی اجناس و یا به عنوان عکس برچسب شیشه ای روی شیشه های فروشگاه ها و یا دیوارهای سطح شهر مورد نیاز است. برچسب های روی کالا، یکی از محصولات متنوع چاپ شده در سیستم چاپ افست هستند. چاپ لیبل چسب دار یا برچسب می تواند تقریبا در هر اندازه، شکل یا رنگی باشد که با استفاده از مواد مختلف، چسب و پوشش‌های متنوع، چاپ شود.

تمامی سفارشات چاپی به صورتپذیرفته می شود

چاپ-دیجیتال-قدیمی---کارت-ویزیت-3
چاپ-دیجیتال-قدیمی---کارت-ویزیت-5

گاهی اوقات به برچسب ها، لیبل یا کاغذ چسب دار نیز گفته می شود. برچسب ها عمدتا برای بیان اطلاعات مهم محصول استفاده می شوند. برچسب های چاپ شده جهت شناسایی، توزیع، ارائه راهنمایی محصول، هشدار دادن و یا نمایش پیام تبلیغاتی، روی محصول تولید شده مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ لیبل می باشد،برچسب و لیبل تبلیغاتی بیشتر جهت تبلیغات بر روی بسته بندی، بر روی محصولات چسبانده می شوند ، اينگونه لیبل ها می توانند شامل : یک لوگو یا آدرس سایت و سایر المان های تبلیغاتی باشند ؛ انواع برچسب های تبلیغاتی دارای اشکال مربع ، دایره ، بیضی و هر نوع قالب و طبق شکل بسته بندی می باشند، همچنین این نوع محصولات می توانند پس از ارائه یک خدمات پس از نصب یا فروش مثل تعمیرات لپ تاب ، روی درب و … چسبانده شوند، که با استفاده آن شانس تماس مجدد و جذب مشتری جدید و تجدید برند بسیار موثر می باشد.

ویژگی ها
داشتن خاصیت چسبندگی
قابلیت برند سازی و ماندگاری بالا
قابلیت روکش سلفون و یووی
چاپ در سایز و ابعاد های سفارشی

تمامی سفارشات چاپی به صورتپذیرفته می شود